
Живе дерево кольоровий чохол-нижка TFC для Samsung Galaxy Tab A 7.0 SM-T285, SM-T280 Life Tree
275 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SAMSTA04
Гарний, веселий забарвлення, міцна обкладинка й акуратні розміри, які не обтяжують — це оригінальний чохол Samsung Galaxy Tab A 7.0 T285/T280 у кольорі Живе Дерево (Life Tree), модель TFC.
Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Samsung Tab A 7.0 Sm-t285 чехол кольорове Живе дерево + функціональний перехідник OTG (під'єднання usb носіїв і іншої периферії) за 305 гривен
Комплект 2. Samsung Tab A 7.0 Sm-t285 чехол кольорове Живе дерево + загартоване захисне скло 9H за 425 гривен
Додати на замовлення скло, натискайте фото!

У нас у продажу також є практичні силіконові чохли, які охоплюють весь корпус планшета Samsung Galaxy Tab A 7.0. Натискайте на фото внизу!
Samsung Tab A 7.0 Sm-t285 чехол кольоровий Живе дерево представлене на детальних реальних світлинах:
- однією з фішок чохла TFC, немає будь-яких обмежень у роботі з планшетом, екран повністю відкритий, немає будь-яких гумок, рамочок, нічого не заважає користувачеві;

— оригінальний чохол Samsung Galaxy Tab A 7.0 T285/T280 у кольорі Живе Дерево (Life Tree) не може бути без зручного магнітного замка, який утримує обкладинку закритою, коли це необхідно користувачеві. Магнітний замок це круто та зручно;
- обкладинка виготовлена з міцної шкіри PU, синтетичного полімеру, який дає змогу створити гарний, оригінальний візерунок і не пропускає вологу всередину до пристрою;

- Ви любите дивитися фільм чи цікавий канал з Youtube? пора. Samsung Tab A 7.0 Sm-t285 чехол кольорове Живе дерево — точно Ваш варіант, адже аксесуар дає змогу насолодитися переглядом відеоконтенту та не потрібно тримати в руках планшет;

- оригінальний чохол Samsung Galaxy Tab A 7.0 T285/T280 у кольорі Живе Дерево (Life Tree) — це ще й можливо працювати з текстом, спілкуватися із соціальних мережах. Встановіть ґаджет у позицію, як на фото, і працюйте комфортно;

- TFC чохол ультратонкий і компактний, потовщення планшета становить практично кілька міліметрів. Планшет Samsung Galaxy Tab A 7.0 T285/T280 зручно носить як у великій кишені куртки, сумці, так і в рюкзаку;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 187 мм |
| Ширина пристрою | 109 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 275 ₴
- Спосіб упаковки: бульбашковий конверт









