
Коричневий смарт чохол-книжка Xiaomi Redmi 5 Plus оригінальний Mofi Vintage Classical + Smart cover
300 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIA5PLVINT03
Шукаєте розумний чохол для Xiaomi Redmi 5 plus, щоб обкладинка була коричнева та гарна?
Тоді Вам потрібен коричневий чохол-книжка Redmi 5 Plus Mofi Vintage в красивій екошкірі PU.

Комплексне пропонування для покупців від магазину "Smarticase"
Скидка 20% на гарне захисне скло для Xiaomi Redmi 5 Plus під час купівлі оригінального чохла Mofi Vintage коричневий!
ПІДТРИМАТИ
Перед прийняття рішення про купівлю чохла, рекомендуємо подивитися всі варіанти оригінальних чохлів Xiaomi Redmi 5 Plus, діагональ дисплея 5,99 дюйма!
(Натискайте на фото внизу)
Оригінальний чохол-книжка Xiaomi Redmi Plus коричневий Mofi Vintage Classical:
— цікаве оригінальне оформлення
- приємна для очей і рук екошкіра PU
- розумна обкладинка з магнітів Sleep/wake
- вбудована кишенька для банківських карток
- зручний перегляд відео без рук

Досить поглянути на представлене фото, щоб переконатися, що таких красивих оригінальних чохлів у класичному оформленні не робить більше ніхто, крім як Mofi!
Коричневий смарт чохол Xiaomi Redmi 5 Plus покритий синтетичною шкірою (на основі поліуретану), яка дає змогу створити таку цікаву фактуру обкладинки.

Оформлення коричневого чохла всередині теж на рівні. Є тиснення від виробника Mofi, кишенька для носіння банківської платіжної картки. Як зовнішній матеріал використовується велюрове ворсисте покриття. Xiaomi Redmi 5 Plus поміщається в силіконовий повнорозмірний бампер.

Коричневий чохол-книжка Redmi 5 Plus Mofi Vintage відрізняється від інших моделей чохлів, вбудованим у обкладинку смарт-магнітом, який може вимикати дисплей ґаджета під час закриття чохла, у такий спосіб роблячи використання смартфона максимально комфортним.

Для розвантаження рук виробник передбачив можливість горизонтального встановлення Redmi 5 Plus/забезпечується гарний зоровий контакт і немає потреби тримати ґаджет руками

Коричневий смарт чохол Xiaomi Redmi 5 Plus — це оригінальний чохол-книжка, у якому є необхідні отвори та роз'єми.

Продукція компанії Mofi Cases постачається в оригінальному пакованні, що добре для як для покупця, так і для самого чохла.
Щоб придбати коричневий чохол, книжка Redmi 5 Plus Mofi Vintage , телефонуйте на зазначений номер мобільного або натискайте кнопку КУПИТИ
Відсилання по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Коричневий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 5 Plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 8.05 мм |
| Екран | |
| Діагональ | 5.99 дюймів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Особливість 2 | Встановлення в горизонтальному положенні |
- Ціна: 300 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні









