
Класичний коричневий чохол-книжка Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro) оригінальний Mofi Vintage Classical
360 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MIA2LN52
Презентабельний оригінальний чохол-книжка Mofi Vintage Classical з приємною шкірою PU для смартфона Xiaomi Mi A2 Lite ( Xiaomi Redmi 6 Pro), діагональ дисплея 5,84 дюймів
Колір обкладинки — коричневий, дивіться реальні фотографії!

Комплексне пропонування для покупців від магазину "Smarticase"
Скидка 20% на захисне скло Mietubl 11d для Xiaomi Mi A2 Lite під час купівлі коричневого чохла Mofi Vintage Classical!
Натискайте на фото!
Подивіться всі варіанти оригінальних чохлів Xiaomi Mi A2 Lite (Сяомі Мі а2 лайт), діагональ дисплея 5,84 дюймів від магазину Smartcase!
Xiaomi Mi A2 Lite чохол коричневий Mofi Vintage Classical це:
- приємна екошкіра PU як обкладинки
— оригінальний аксесуар фабричного якості
- вбудована кишенька для банківських карток
- можливість дивитися фільми та відео, не утримуючи смартфон у руках
- відділ для однієї або декількох банківських карток

Серія чохлів Mofi Vintage Classical виділяється дуже красивою, оригінальною фактурою обкладинки. Якщо взяти коричневий чохол Mi a2 Lite в руки, то відчувається злегка м'яка шкіра під пучками пальців. Матеріал PU — міцний, зносостійкий і красивий. Це саме для вимогливого користувача смартфона Сяомі Мі а2 Лайт.

Xiaomi Mi A2 Lite чохол коричневий Mofi Vintage Classical покритий всередині приємною для рук велюровою підкладкою, її колір у тон кольору обкладинки. Підкладка ворсиста, і слугує для захисту дисплея ґаджета зсередини.
Смартон Xiaomi MI a2 Lite (Redmi 6 Pro) поміщається в повнорозмірний TPU (силіконовий) бампер, який забезпечує чудовий захист корпусу від подряпин і ударів

Тиснення від виробника — це обов'язковий атрибут Mofi. Коричневий чохол Mi a2 Lite облагороджений логотипами зовні та всередині, що підтверджує оригінальність продукції та її якість!

Дивіться фільми, серіали та відео на просторах Ютюба, не утримуючи ґаджет Сяомі Мі А2 лайт у руках. Xiaomi Mi A2 Lite чохол коричневий Mofi Vintage Classical передбачає можливість горизонтального встановлення смартфона.

Коричневий чохол Mi a2 Lite виготовляється за зразком мобільного пристрою, і передбачає всі дизайнерські особливості ґаджета. Є необхідні отвори та роз'єми.

Оригінальний коричневий чохол Xiaomi MI a2 lite постачається в гарному роздрібному пакованні.
Щоб придбати Mofi Vintage Classical чохол книжку Сяомі Мі А2 Лайт у коричневому кольорі , телефонуйте на зазначений номер мобільного або натискайте кнопку Купити!
Відсилання по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 149.3 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Глибина | 8.8 мм |
| Екран | |
| Діагональ | 5.84 дюймів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Особливість 2 | Встановлення в горизонтальному положенні |
| Моделі телефона | Xiaomi Mi A2 Lite (Xiaomi Redmi 6 Pro) |
- Ціна: 360 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні








