
Smart book черный чехол книжка для Xiaomi Mi pad 4 Plus 10.1 дюйм, эко кожа PU, mipad 4 +
325 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: mpad4pl1
Компактний, красивий, сучасний — такий він, Smart Book чохол-книжка Xiaomi Mi Pad 4 Plus 10.1 дюйма діагональ дисплея.
Колір обкладинки — чорний
Комплексна покупка в магазині Smarticase — вигідно завжди:
1. Смарт чохол у шкірі PU для Xiaomi Mi pad 4 plus + захисне скло для захисту дисплея за 470 гривень.
А також 485 гривень за комплект зі склом 2.5d Mietubl!
Дивіться всі варіанти оригінальних чохлів для планшета Xiaomi Mi pad 4 у магазині "Smartcase". Натискайте світлину внизу!
Чорний смарт чохол для Xiaomi Mi pad 4 Plus (10.1) представлений на сторінки магазину Smarticase на реальних світлинах!

Красива та міцна обкладинка чохла книжки Smart Book покрита зовні синтетичною екошкірою PU. В основі обкладинки — міцні вставки з полікарбонату, їхнє призначення — це захист дисплея від ударів малої та середньої сили. Як видно на фото, обкладинка складається з 3 сегментів, який можна скласти в пірамідку та встановити Xiaomi Mi pad 4 Plus у чохлі Smart Book у горизонтальному положенні.
Smart Book чохол книжка Xiaomi Mi Pad 4 Plus 10.1 дюйма виробляється з вбудованим магнітним замком, який перешкоджає мимовільному відкриттю обкладинки. Складно знайти користувача, який не оцінить таку перевагу в чохлі книжка. Система магнітів компактна та малопомітна, не впливає на зовнішній вигляд аксесуара.
Смарт чохол у шкірі PU для Xiaomi Mi pad 4 plus здатний автоматично вимикати дисплей планшета під час закриття обкладинки та пробуджувати екран, якщо чохол Smart Book відкрити. Таке технічне рішення можливе завдяки наявності магніту Smart sleep у обкладинці захисного аксесуара.
Планшет Xiaomi Mi pad 4 Plus 10.1 дюйма поміщається в полікарбонатний футляр-бампер, де міцно та надійно утримується. Внутрішня поверхня чохла покрита ворсистою мікрофіброю.
Синтетична екошкіра PU не тільки схожа на справжню шкіру, але й дуже практична в обігу. На поверхню не побачити слідів відбитків пальців, матеріал мінімально забруднюється й не пропускає вологу всередину до пристрою. Планшет Xiaomi Mi pad 4 Plus впевнено лежить у руках.
Чорний смарт-чохол для Xiaomi Mi pad 4 Plus (10.1) дає змогу подивитися фільм, полістати інтернет-країнки, помилуватися відзнятого відео — і все це без потреби тримати планшета в руках. Встановити планшет Mi pad 4 Plus у горизонтальному режимі та насолоджуйтеся процесом!

Також є можливість працювати з текстом у зручному для рук і очей положенні, нахиливши дисплей ґаджета на кут 35-40 градусів. Смарт чохол у шкірі PU для Xiaomi Mi pad 4 plus — багаторежимний захисний аксесуар.
Smart Book чохол книжка Xiaomi Mi Pad 4 Plus 10.1 дюйма діагональ дисплея доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефона або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 245 мм |
| Ширина пристрою | 149 мм |
| Товщина пристрою | 7.99 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Walk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | smart cover, смарт магніт, водовідштовхувальне покриття |
| Тип застежки | магнітний замок |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 325 ₴











