
Чорний чохол книжка Lenovo Tab E8 TB-8304F TB-8304L в шкірі PU з магнітним замком
365 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LENE8TF1
Акуратний, не товстий чорний чохол книжка Lenovo Tab E8 TB-8304F TB-8304L з магнітним замком і з матовою шкірою PU, модель TFC
Діагональ дисплея планшета 8-мь дюймів!
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. Чорний чохол Lenovo Tab E8 tb 8304 + функціональний перехідник Micro USB OTG. Ціна по посиланню на фотографії
Всі варіанти забарвлень з детальними фотографії дивіться за посиланням внизу, натисніть на фотографію.
Класичний чорний чохол книжка Lenovo Tab E8 TB-8304F TB-8304L з магнітним замком відмінно підходить для будь-якого кольору корпусу планшета. Чорний колір - це універсальне рішення під будь гардероб =).

Обкладинка чохла TFC міцна і функціональна, вона захищає від проникаючих ударів малої і середньої сили дисплей гаджета. А також може складатися і змінювати форму, що важливо при установці планшета в функціональних позиціях.
Чорний чохол Lenovo Tab E8 tb 8304 не так простий, як здається на перший погляд. Особливості йому надає вбудований в бампер і обкладинку мініатюрний магнітний замок, який може утримувати чохол в закритому положенні, коли це необхідно для власника Lenovo Tab E8.
Класичний чорний чохол книжка Lenovo Tab E8 TB-8304F TB-8304L з магнітним замком виготовлений із застосуванням синтетичної еко шкіри ( на поліуретані), що додає міцності конструкції і підвищує міцність утримання планета Tab E8 в руках користувача.
Чорний чохол Lenovo Tab E8 tb 8304 має дві основні функціональні позиції, які спрощують використання мобільного пристрою. Перша - це горизонтальна установка Tab E8 для комфортного перегляду відео, коли забезпечується відмінний зоровий контакт. Також можна працювати з браузером для пошуку потрібної інформації.

Друга позиція, яка закладена в можливостях чохла книжки TFC - це установка планшета з нахилом екрана під кутом 35-40 градусів . У такому положенні зручно друкувати текст, спілкуватися в соціальних мережах, робити публікації в Facebook.

Оригінальний чорний чохол Lenovo Tab E8 TB-8304F 8304L чудово підходить для використання з вказаною моделлю планшета, оберігає його корпус і дисплей, розширює і спрощує використання девайса.
Класичний чорний чохол книжка Lenovo Tab E8 TB-8304F TB-8304L з магнітним замком доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 209 мм |
| Ширина пристрою | 123 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | водовідштовхувальне покриття |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 365 ₴













