
Блакитний протиударний чохол книжка Xiaomi Pocophone F1 (Покофон Ф1), Shemax Sky Blue
180 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SHEMPF2
Xiaomi Pocophone F1 чохол книжка блакитний Shemax — чудовий варіант надійного чохла книжки для жінки або дівчини.
Экономия на комплекте от Smarticase!
Надаємо знижку 20 % на повнорозмірне захисне скло 5d під час купівлі будь-якого оригінального чохла Xiaomi Pocophone F1
Докладний опис у склі, натискайте на фото!

Блакитний чохол на Покофон Ф1 не тільки захистить корпус і дисплей смартфона, але й додати йому шарму, жіночності, адже блакитний колір дуже красивий, ніжний.

Поверхня чохла Xiaomi Pocophone F1 покриває синтетична екошкіра, дуже щільна та міцна за консистенцією. Матеріал не слизький і не пропускає вологу всередину до мобільного пристрою.

Xiaomi Pocophone F1 чохол книжка блакитний Shemax міцний протиударний аксесуар. Оскільки безналічні контактні платежі в магазинах стали вже нормою нашого життя, у чохлі Shemax розмістили кишеньку для банківської платіжної картки.
Блакитний чохол на Покофон Ф1 виготовлений за зразком мобільного пристрою, у обкладинці та силіконовому бампери є всі необхідні отвори та роз'єми для безперешкодного використання ґаджета.
Мобільна застібка є, але слабкенька, тому можна сказати, що блакитний чохол Poco F1 від Shemax постачається без вбудованого магнітного замка.

Якщо є можливість зберегти новизну та цілісність рідних кнопок смартфона, то чому не скористатися такою можливістю. Xiaomi Pocophone F1 чохол книжка блакитний Shemax виробляється із суцільними силіконовими кнопками в бампері.

Дайте рукам відпочити та дивитися фільми та відеоконтент у комфортному положенні, без потреби утримувати Xiaomi Pocophone F1.

Якщо Ви шукаєте чохол чорного кольору для Xiaomi Pocophone F1, натискайте на світлину внизу.
Блакитний чохол на Покофон Ф1 доступний для придбання за дзвінкою на контактний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Блакитний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Скло |
| Виробник | Shemax |
| Модель телефону | Xiaomi Pocophone F1 |
| Висота пристрою | 155.5 |
| Ширина пристрою | 75.2 |
| Товщина пристрою | 8.8 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75.2 мм |
| Висота | 155.5 мм |
| Глибина | 8.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6.18 дюймів |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Призначення | Для смартфона |
- Ціна: 180 ₴










