
Кольорова Мозаїка TFC чохол книжка для Asus Zenpad 10 Z301M Z301ML Z301MFL, ультратонкий смарт чохол
295 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZ101
Сучасний чохол для планшета Asus Zenpad 10 Z301M і його модифікацій (Z301ML, Z301MFL) у яскравому забарвленні Мозаїка ( також називається Вітражне скло)
Комплексна покупка в магазині SmartIcase — вигідно завжди:
1. Кольоровий смарт чохол Asus Zenpad 10 Z301M + захисне загартоване скло для дисплея за 490 гривен
Для детального перегляду інших варіантів кольорового оформлення обкладинки чохла TFC для планшета Asus Zenpad 10, натискайте на фотографію внизу
Кольорове оформлення в темі Вітражне скло, також звана Мозаїка, чудово підходить як для чоловічої, так і для жіночої аудиторії користувач. Популярне забарвлення з комплексом з ультратонким виготовленням і функціональними особливостями роблять TFC чохол для планшета Asus Zenpad 10 Z301M гідним варіантом для Вашого мобільного помічника.

Зовнішній матеріал чохла-книжки TFC — це міцний поліуретан, трохи схожий на шкіру, який показав себе досить вдалим рішенням в оформленні захисних аксесуарів. Матеріал міцний, водостійкий (не пропускає вологу крізь свої стінки) і не мазкий, практично не брудниться.
Кольоровий смарт-чохол Asus Zenpad 10 Z301M у темі Мозаїка виготовляється з вбудованими магнітними вставками, які виконують роль магнітного замка. Обкладинка щільно прилягає до основи захисного чохла, не бовтається. Також у обкладинці чохла TFC захований магніт, який може вимикати та вмикати дисплей планшета Asus Zenpad 10 під час закриття та відкривання чохла.
Погодьтеся, колір Вітражне скло ( Мозаїка) дуже красивий і яскравий, дає змогу швидко виділити місце розташування планшета у великій кімнаті або серед подібних чохлів книжок. Ідеальний варіант для дитини в школу, щоб зробити ґаджет впізнаваним і помітним.
Кольоровий смарт-чохол Asus Zenpad 10 Z301M у темі Мозаїка — це також розв'язання проблеми ергономічного використання планшета. Наприклад, Ви бажаєте подивитися фільм на 10-дюймовому таблеті, але бажання тримати напівкілограмовий планшет у руках взагалі немає. TFC чохол передбачає швидке встановлення планшета в горизонтальному режимі, що забезпечує гарний зоровий контакт і склепіння рук!

Є Ви багато працюєте з текстом, доводиться друкувати реферати, статті тощо, то ультратонкий чохол для планшета Asus Zenpad 10 Z301M допоможе зробити процес роботи комфортнішим. Встановити TFC чохол у положенні, як на фотографії вгорі.

Міцна та красива обкладинка, не грубі стінки, функціональність роблять TFC чохол ідеальним партнером для використання з планшетом Asus Zenpad 10.
Кольоровий смарт-чохол Asus Zenpad 10 Z301M у темі Мозаїка доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефона або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 8.95 мм |
| Ширина пристрою | 172.17 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 251.77 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Матеріал | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | водовідштовхувальне покриття |
| Тип застежки | магнітний замок |
| Виробник | WALK |
- Ціна: 295 ₴













