
Оригінальний Mofi рожевий чохол-книжка для Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE (152.4 мм), шкіра PU + сталь в обкладинці
260 ₴
- Немає в наявності
- Код: XIAN3SE03
Оригінальний рожевий чохол Xiaomi Note 3 pro Se від виробника MOFI.
Спеціальне рішення захисту смартфона Xiaomi для жіночої половини користувачів.
Оригінальний, 100% сумісний, чохол фабричної якості для Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition, довжина смартфона 152,4 міліметри.
У продажу фірмові чохли-книжки, посилання на фото

УВАГА!
У наявності є захисне загартоване скло для Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE. Посилання — тут
У наявності є також інші кольори. натискайте на фото внизу, щоб ознайомитися.
Чим гарний екошкіряний чохол Xiaomi Note 3 Pro se від компанії MOFI:
- гарна обкладинка їхньої міцної шкіри PU (поліуретан) перетворює зовнішній вигляд ґаджета, рожевий колір додає ніжності та душевності Вашому Xiaomi Note 3 SE;

— оригінальний рожевий чохол Xiaomi Note 3 pro Se забезпечує максимальний захист як корпусу девайса, так і дисплею. По-перше, в обкладинці чохла Mofi захована сталева пластина, завтовшки приблизно 0,4 міліметри, яка реально оберігає дисплей від ударів. По-друге, Xiaomi Note 3 pro Se поміщається в силіконовий еластичний бампер, який утворює невеликий бортик над рівнем екрана;

- за збереження рідних клавіш смартфона Xiaomi Note 3 pro Se відповідає той самий силіконовий бампер. Кнопки в бампері зроблені суцільними, без отвору. Так і пил не зайде й гойдалка гучності не подряпається;

- рожевий екошкіряний чохол Xiaomi Note 3 Pro Se від компанії MOFI встановлюється в горизонтальне положення, можна дивитися фільми та відео, руки будуть вільні;

— ніжний рожевий колір допоможе перетворити ваш Xiaomi Note 3 Se, зробити його жіночним, душевним, унікальним

- оригінальний рожевий чохол Xiaomi Note 3 pro Se постачається в оригінальному роздрібному пакованні від компанії виробника Mofi. Чудовий подарунок для коханої людини або для себе;

Рожевий екошкіряний чохол Xiaomi Note 3 Pro Se доступний для придбання, телефонуйте на контактний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативне надсилання в Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Рожевий |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 152.5 мм |
| Глибина | 10.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 3 Pro Se Special Edition 152,4 мм |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi Note 3 Pro Se Special Edition 152,4 мм |
- Ціна: 260 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні









