
Молодіжний чохол-книжка Lenovo Tab E10 TB-x104F, чохол TFC магніт Графіті
315 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LE10TY
Яскравий кольоровий чохол-книжка Lenovo Tab E10 TB-X104F у сучасному сюжеті Графіті
Модель — TFC магніт
Комплексна покупка в магазині Smarticase — вигідно завжди:
1. Lenovo Tab E10 яскравий чохол молодіжний + загартоване скло для дисплея з доброю знижкою за 490 гривен
Усі варіанти кольорів обкладинок можна подивитися, натиснувши на світлину внизу!
Якщо Ви вибираєте захисний оригінальний чохол для Lenovo Tab E10 для дитини або підлітка, то обов'язково покажіть йому гарне соковите забарвлення Графіті. Такий колір ідеально підходить для користувачів, які цінують унікальність, індивідуалізм і творчі рішення.

Яскравий кольоровий чохол-книжка Lenovo Tab E10 TB-X104F, насамперед, це захисний аксесуар, призначення якого зберегти цілісність мобільного пристрою, у цьому разі планшета Lenovo Tab E10. Магнітна застібка здатна утримувати обкладинку закритою, що чудово підходить для поставленого завдання.
Особливість гнучкої обкладинки — її змінюваність, Обкладинка чохла TFC може складатися в пірамідку, слугувати опорою для бампера і, найголовніше, зупинити удари, спрямовані щодо дисплея планшета Lenovo Tab E10.
Конструкція чохла книжки TFC проста і геніальна. Основа — це міцний полікарбонат, зовнішня частина — це синтетична шкіра, всередині — захисна м'яка тканина.
Яскравий кольоровий чохол-книжка Lenovo Tab E10 TB-X104F подарує Вам багато часу від зручного перегляду відео та фільмів на планшеті. Обкладинка, що згинається, в цьому разі слугує опорою для бампера. Забезпечується чудовий зоровий контакт і руки вільні.

Простити повідомлення в Facebook, коментувати в Instagram набагато зручніше в похилому положенні планшета Lenovo Tab E10.

Lenovo Tab E10 яскравий чохол молодіжний — добре продуманий захисний аксесуар фабричного якості, здатний поліпшити роботу з планшетом, зробити дозвілля комфортнішим, а використання планшета Lenovo Tb-X104F радісним і бажаним.

Яскравий цветной чехол книжка Lenovo Tab E10 TB-X104F доступний для придбання за дзвінкою на контактний номер телефона або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 247 мм |
| Ширина пристрою | 171 мм |
| Товщина пристрою | 8.9 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | WALK |
| Особливості | водовідштовхувальне покриття |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 315 ₴












