
Фіолетовий силіконовий чохол з підставкою для Lenovo Tab 4 8 LTE TB-8504X Wi-FI TB-8504F м'який Stand TPU
365 ₴
- Немає в наявності
- Код: SILLENT483
Яскравий фіолетовий (бузковий) силіконовий чохол Lenovo Tab 4 8 LTE (tb-8504x) і Wi-fI (TB-8504F) з вбудованою підставкою
Захисний бампер на всі випадки життя.
ДИВИМОСЯ ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТОВАРУ ДАЛІ НА СТОРІНЦІ
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. Фіолетовий силіконовий чохол Lenovo Tab 4 8 LTE + загартоване захисне скло за 565 гривень
Додати скло на замовлення - натисніть на фотографію внизу!
Натисніть на фотографію внизу і вибирайте саме той варіант, який Вам ближче всього за настроєм.
Lenovo Tab 4 8 чохол силіконовий фіолетовий опублікований на даній сторінці на реальних фотографіях, щоб Вам, шановний покупець, було простіше і легше визначитися з покупкою хорошого оригінального чохла.

Які особливості Ви знайдете в фіолетовому м'якому чохлі Stand TPU:
- помітний яскравий і глибокий колір, відмінно підійде для дівчат та жінок, дітей, які цінують гарні кольори, позитивно налаштовані по життю і бажають зробити планшет Lenoo Tab 4 8 tb-8504 більш помітним;
- продумана захист кутів мобільного пристрою, що немало важливо при падіннях гаджета на тверду підлогу, кахель, плитку або асфальт. Lenovo Tab 4 8 чохол силіконовий фіолетовий утворює над екраном хороший захисний бортик, це однозначно плюс в карму;
- спокійний відпочинок при перегляді фільму або інтернет-відео з YouTube. Фіолетовий силіконовий чохол Lenovo Tab 4 8 LTE можна встановити в горизонтальному положенні, зловити хороший зоровий контакт, звільнити руки. Також зручно шукати інформацію в інтернеті;

- важлива і унікальна особливість чохла Stand TPU - це вбудована в бампер пластикова підставка трансформер, з регульованим кутом нахилу (дві позиції);

- матеріал, з якого створили на фабриці повноцінний захисний бампер для Lenovo tab 4 8 Tb-8504x (8504F) - це термопластичний поліуретан (TPU), Це найкращий варіант матеріалу для захисного бампера, адже він не лопне, не порветься і, що важливо, дуже м'який і міцний;

- Lenovo Tab 4 8 чохол силіконовий фіолетовий збереже новизну клавіш планшета.Якщо є така можливість, гріх її не скористатися. Унікальний за своїми характеристиками і можливостями, фіолетовий м'який бампер для планшета Lenovo Tab 4 8 Tb-8504X Tb-8504F;

- можливість роботи на планшеті. Так, саме роботи з текстом або графікою, коли важливо встановити гаджет під гострим кутом до поверхні, щоб руках було зручно друкувати текст. Спілкування в соціальних мережах пройде чудово і комфортно завдяки унікальній властивості фіолетового бампера Stand TPU;

Фіолетовий силіконовий чохол Lenovo Tab 4 8 LTE доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 211 мм |
| Ширина пристрою | 124 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 365 ₴
















