
Бордовий Smart чохол книжка Vintage Deer (Олень) для Xiaomi Mi pad 4, mipad 4
300 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAM4S4
Чарівний бордовий смарт чохол для Xiaomi Mi pad 4 у варіанті Vintage Deer з оригінальним оформленням і простотою використання.
Повний опис з реальними фотографіями дивіться у нас на сайті.
Великий вибір оригінальних чохлів для Xiaomi mi pad 4, натискайте фотографію внизу для перегляду.
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. Бордовий чохол книжка Xiaomi Mi pad 4 з оленем + загартоване захисне скло 2d за 460 гривень. А також 475 гривень зі склом 2,5d
Додати скло на замовлення
Що потрібно знати оригінальному чохлі Vintage Deer:
- не мазка обкладинка, не збирає пил і мінімально грязниться;
- факутра поверхні імітує обкладинку книги, що забезпечує хорошу чіпкість з рукою користувача;
- матова обкладинка в спокійній темній гамі додає солідності і дорожнечі мобільному аксесуару Xiaomi;
- бордовий смарт чохол для Xiaomi Mi pad 4 облагороджений тисненими написами, що робить зовнішність чохла Deer і планшета Xiaomi унікальної;
- не проста обкладинка, а правильно сказати розумна, адже при закритті чохла дисплей планшета Xiaomi Mi pad 4 переходь в автоматичний сон;
- бордовий чохол книжка Xiaomi Mi pad 4 з оленем дуже простий у використанні. Щоб встановити девайс в горизонтальному положенні знадобиться одна секунда;
- ідеальна сумісність з планшетом;
Максимальне уявлення про красу і параметрах чохла Deer в бордовому кольорі можна отримати від фотографій магазину Smarticase.



Бордовий смарт чохол для Xiaomi Mi pad 4 у варіанті Vintage Deer зроблений із сучасних захисних матеріалів:
- зовні аксесуар покритий синтетичною шкірою PU з фактурою, схожої на тканину;
- всередині присутній прогумоване покриття;
- бампер - футляр з міцного ударостійкого полікарбонату;
Щоб переглянути всі варіанти забарвлень оригінальних чохлів Deer, натисніть на фотографію внизу
Бордовий смарт чохол для Xiaomi Mi pad 4 у варіанті Vintage Deer доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Бордовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 200 мм |
| Ширина пристрою | 120 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Написи |
| Фіксація пристрою | Замикання в поликарбонатном бампері |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 300 ₴










