
Кольоровий чохол для дитини Puppy Stand PC+PU для Xiaomi Mi pad 4, mi pad 4 смарт чохол (sleep/wake)
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAM4S9
Розумний кольоровий чохол для дитини Xiaomi Mi pad 4 Puppy Stand PC+PU із зручною підставкою для перегляду відео та фотографій.
Перегляд всіх варіантів чохлів ( більше 25-ти варіантів) доступний на натискання фотографії внизу!
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. Кольоровий чохол з цуценям для дитини для Xiaomi Mi pad 4 купити з загартованим захисним скло за 435 гривень.
Додати скло на замовлення
Puppy Stand PC+PU не так простий, як здається на перший погляд і ось чому:
- яскраві позитивні кольори будуть в радість Вашій дитині;
- захист як для корпусу мобільного пристрою, так і для крихкого екрану завдяки комбінації PC+PU;
- дружнє оформлення розташовує до себе. Майбутній власник такого чохла - це веселий, позитивний і радісна людина, хоча і маленький ще =);
- кольоровий чохол з цуценям для дитини для Xiaomi Mi pad 4 змінить зовнішній вигляд Вашого гаджета, виділить його з сірої маси, планшет буде помітний на великій відстані;
- розумна обкладинка додасть комфорту і подиву в використанні девайса Xiaomi. Яким чином дисплей прокидається при відкритті чохла Puppy Stand PC+PU?));
- розумний кольоровий чохол для дитини Xiaomi Mi pad 4 дуже простий у використанні, швидко стає підставкою для перегляду мультиків і фільмів;
- ідеальний компаньйон для планшета Xiaomi Mi pad 4;
Вся краса і можливості чохла Puppy Stand PC+PU представлені на реальних фотографіях від магазину "Smarticase".



Кольоровий чохол з цуценям для дитини для Xiaomi Mi pad 4 виробляють із сучасних захисних матеріалів:
- синтетична еко шкіра на основі поліуретану зберігає красивим зовнішній вид захисного аксесуара;
- прогумоване покриття всередині захищає від вицвітання і бруду всередині чохла;
- полікарбонатний бампер охороняє корпус планшета Xiaomi Mi pad 4 з усіх сторін;
Магазин "Smarticase"зумів зібрати найкращу колекцію оригінальних чохлів для Xiaomi Mi pad 4, натисніть на фотографію внизу і вибирайте Ваш варіант!
Розумний кольоровий чохол для дитини Xiaomi Mi pad 4 доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 200 мм |
| Ширина пристрою | 120 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | намальований щеня |
| Фіксація пристрою | Замикання в поликарбонатном бампері |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 250 ₴










