
Протиударний чорний чохол книжка з силіконом для Xiaomi Mi pad 4, mipad 4, смарт обкладинкою Slim PU+TPU
325 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAM4SIL1
Класичний чорний смарт чохол для Xiaomi Mi pad 4 з силіконовим бампером-футляром і розумною обкладинкою smart cover, модель Slim PU+TPU
Найбільш цікаві та красиві варіанти чохлів для Xiaomi Mi pad 4 дивіться натиснувши на фото внизу.
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. Оригінальний чорний чохол на силіконовій основі для Xiaomi Mi pad 4 купити з загартованим захисним скло за 499 гривень.
Додати скло на замовлення
Чорний чохол Slim PU+TPU має ряд своїх особливостей, яких немає у жодного іншого захисного аксесуара, і так:
- досить рідкісна комбінація з еластичного силікону (TPU) і еко шкіри PU, створює унікальну захист для планшета Xiaomi Mi pad 4;
- на відміну від чохлом з пластиковим бампером, класичний чорний смарт чохол для Xiaomi Mi pad 4 з силіконовим бампером-футляром не лопне при ударі;
- мінімальне потовщення габаритів планшета, на скільки це взагалі можливо для чохла-книжки;
- розумна обкладинка, яка виконує кілька функцій завдяки своїй 3-х складовою структурі;
- оригінальний чорний чохол на силіконовій основі для Xiaomi Mi pad 4 занурює дисплей планшета в автоматичний сон при закритті чохла;
- трансформовані обкладинка служить підставкою при горизонтальній і похилій установці планшета Mi pad 4;
- класичний чорний смарт чохол для Xiaomi Mi pad 4 з силіконовим бампером-футляром встановлюється передбачає положення для роботи з текстом і перегляду відео (пошуку інформації в інтернеті);
- суцільні, литі кнопки в бампері;
Чорний чохол Slim PU+TPU представлений на реальних фотографіях від магазину "Smarticase, дивіться і купуйте класний захисний чохол Xiaomi Mi pad 4 за доступною ціною.

Оригінальний чорний чохол на силіконовій основі для Xiaomi Mi pad 4 складається з таких матеріалів:
- обкладинка зовні покрита синтетичною шкірою PU, за фатутре схожою на натуральну;
- всередині обкладинка покрита захисною підкладкою, щоб берегти дисплей;
- бампер-футляр виготовлений з еластичного силікону (термполиуретана);
В магазині Smarticase близько 30-ти варіантів оригінальних чохлів для Xiaomi Mi pad 4, натисніть на фотографію внизу і вибирайте Ваш варіант!
Класичний чорний смарт чохол для Xiaomi Mi pad 4 з силіконовим бампером-футляром Slim PU+TPU доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 200 мм |
| Ширина пристрою | 120 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 325 ₴
















