
Червоний чохол-книжка із силіконовим тримачем для Xiaomi Mi pad 4, mipad 4, смарт обкладинкою Slim PU+TPU Red
275 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAM4SIL2
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіночий червоний чохол у шкірі PU для Xiaomi Mi pad 4 із силіконовим тримачем, модель Slim PU+TPU з підтримкою функції smart cover (sleep/wake)
Повний опис із реальними фотографіями дивіться ТУТ
Комплексна покупка в магазині Smarticase — вигідно завжди:
1. Ультратонкий червоний чохол Xiaomi Mi pad 4 купить с загартованим захисним стекло за 425 гривен.
Додати скло на замовлення
Червоний чохол Slim PU+TPU унікальний за своєю суттю і ось чому:
- чудовий захист корпусу та дисплей завдяки рідкісній комбінації шкіри PU з еластичним протиударним силіконом (TPU);
- перевершує удари та падіння, ні обкладинка, ні м'який футляр не лопне під час удару;
- дає змогу створити чудовий рівень захисту планшета XiaomiMi pad 4 за мінімального потовщення девайса;
- ультратонкий червоний чохол Xiaomi Mi pad 4 захищає рідні кнопки планшета від подряпин і фізичного зношування;
- розумна обкладинка Sleep/wake занурює планшет Mi pad 4 в режим автосна під час закриття чохла;
- обкладинка складається з 3 рухомих частин, здатна змінювати форму, слугувати підставкою для функціональних положення чохла Slim PU+TPU;
- жіночий червоний чохол у шкірі PU для Xiaomi Mi pad 4 із силіконовим тримачем може бути підставкою для перегляду відео або для зручного набирання тексту;
- легка вага та міцні матеріали;
Червоний чохол Slim PU+TPU опублікована на реальних світлинах спеціально від магазина "Smarticase.

Ультратонкий червоний чохол Xiaomi Mi pad 4 у варіанті Slim PU+TPU складається з таких матеріалів:
- поліуретанова водостійка шкіра зовні обкладинки
- захисна підкладка всередині обкладинки
- еластичний бампер із силікону (TPU), куди поміщається планшет Xiaomi Mi pad 4.
Більш 25 варіантів кольорів і варіантів оригінальних чохлів для Xiaomi Mi pad 4, натискайте на фото внизу та дивіться всі чохли!
Жіночий червоний чохол у шкірі PU для Xiaomi Mi pad 4 із силіконовим тримачем Slim PU+TPU доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефона або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативне надсилання всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Червоний |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 200 мм |
| Ширина пристрою | 120 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 8 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴

















