
Ейфелева вежа Slim Smart TF Case для Xiaomi Mi pad 4, Mipad 4, матова шкіра PU, Luminous Eifel Tower
315 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAM4S9
Унікальне оформлення, гарно підібрані кольори, ультратонкі виконання і смарт обкладинка - це Slim Smart TF Case оригінальний чохол для Xiaomi Mi pad 4 в забарвленні Luminous Eifel Tower (Світиться Ейфелева вежа)
Повний опис з реальними фотографіями дивіться далі на сторінці магазину/
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. Розумний чохол Ейфелева вежа для Xiaomi Mi pad 4 + загартоване захисне скло за 485 гривень
Додати скло на замовлення
Більше 25-ти варіантів оригінальних чохлів для Xiaomi Mi pad 4, натискайте на зображення внизу, щоб подивитися всі!
Luminous Eifel Tower чохол для Xiaomi Mi pad 4 св детальному огляді далі.

- нарешті з'явилася забарвлення з Ейфелевою вежею в темному варіанті, яка відмінно підходить для користувачів чоловічої статі, а також жінок, що бажають користуватися таким гарним функціональним чохлом-книжкою.
Світна Ейфелева вежа на темному тлі з зеленою підсвіткою - це дуже оригінально і креативно. Зробіть Ваш планшет Xiaomi Mi pad 4 унікальним, що виділяється і помітним, купіть розумний чохол Ейфелева вежа для Xiaomi Mi pad 4 в магазині Smartcase.

- міцна матова синтетична шкіра PU покриває обкладинку з зовнішнього боку, оберігаючи планшет від проникнення вологи. Не слизька поверхня, мінімально брудниться, стійка до стирання.

- Slim Smart TF Case оригінальний чохол для Xiaomi Mi pad 4 в забарвленні Ейфелева Вежа - це відмінний варіант акуратної, не толстого захисного чохла з вбудованим магнітним замком. Обкладинка не бовтається, чохол не відкриється мимовільно в непотрібний момент.

- розумна обкладинка з функцією Sleep/Wake здатна спростить роботу з гаджетом. Адже не потрібно кожен раз наживати кнопку живлення в планшеті, щоб включити дисплей або перевести його в автоматичний сон. Розумний магніт самостійно переводить планшет в сплячий режим при закритті чохла Slim Smart TF Case.

- розумний чохол Ейфелева вежа для Xiaomi Mi pad 4 виготовлений в точності під зазначену модель планшета, присутні всі необхідні роз'єми і отвори в захисному аксесуарі. Планшет лежить в руці добре, що забезпечує зручний хват, Мипадиком хочеться і хочеться користуватися.

- для зручного пошуку інформації в інтернеті або для перегляду відео на Xiaomi Mi pad 4. можна скористатися горизонтальною установкою планшета, щоб очам було комфортно, а руки звільнити.

- друкувати текст куди зручніше, якщо робити це в такому положенні, як показано на фотографії вище.
Slim Smart TF Case оригінальний чохол для Xiaomi Mi pad 4 в забарвленні Luminous Eifel Tower (Світиться Ейфелева вежа) доступна для придбання за дзвінком на контактний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 200 мм |
| Ширина пристрою | 120 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
| Тип застежки | магнітний замок |
| Візерунки і принти | Ейфелева Вежа |
| Фіксація пристрою | Замикання в поликарбонатном бампері |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 315 ₴









