Чарівне оформлення, красива композиція яскравих фарб і тіней, розумна обкладинка - це Slim Smart TF Case яскравий жіночий чохол для Xiaomi Mi pad 4 в забарвленні Live Flowers (Живі квіти)
Повний опис з реальними фотографіями дивіться далі на сторінці
Великий вибір оригінальних кольорів і варіантів чохлів для Xiaomi Mi pad 4, натисніть на фотографію внизу.
Live Flowers чохол для Xiaomi Mi pad 4 в детальному огляді від магазину Smarticase далі.

- квітковий літній чохол, так можна описати Slim Smart TF Case яскравий жіночий чохол для Xiaomi Mi pad 4 в забарвленні Live Flowers. На світлому тлі дуже добре контрастують яскраві живі квіти.
З таким чохлом будь-яка дівчина чи жінка буде відчувати себе особливою, унікальною, адже забарвлення з таким красивим малюнком практично неможливо знайти.

- дизайнер постарався передати весь позитив і енергію літніх квітів, щоб ця енергія передавалася власнику планшета Xiaomi Mi pad 4 і піднімала настрій, давала силу.

- позитивний чохол для дівчини Xiaomi Mi pad 4 в забарвленні Живі квіти, не тільки красивий і оригінальний, але і зручний, акуратний захисний аксесуар. Міцні стінки добре захищають гаджет від можливих пошкоджень, мінімально потовщують Xiaomi Mi pad 4.
Функція автоматичного блокування дисплея, відома як Sleep/ Wakr або Smart cover, в чохлі присутній Slim Smart TF Case Live Flowers.

- система магнітів, вбудована в обкладинку чохла книжки Slim Smart TF Case, дозволяє надійно утримувати чохол в закритому положенні ,коли це необхідно для користувача гаджета.
Позитивний чохол для дівчини Xiaomi Mi pad 4 в забарвленні Живі квіти - красивий і зручний оригінальний аксесуар.

- яскравий жіночий чохол для Xiaomi Mi pad 4 в забарвленні Live Flowers (Живі квіти) виготовлений з міцної синтетичної шкіри PU, практичною при активному використанні планшета, стійкою до проникнення вологи і тертя. Поверхню по фактурі нагадує натуральну шкіру, не мазкий і не слизька.

- сделайте процесс просмотра фильмов и видео более комфортным и желанным, освободите руки от удержания планшета, установите Xiaomi Mi pad 4 в горизонтальном положении с помощью сгибания в пирамику смарт обложки.

- рисовать, работать с текстом будет удобней, если планшет Xiaomi Mi pad 4 и его дисплей будет под углом 35-40 градусов к поверхности стола. Так рукам будет комфортно печатать. Общайтесь в Facebook, Viber, Instagram.
Slim Smart TF Case яркий женский чехол для Xiaomi Mi pad 4 в расцветке Live Flowers (Живые цветы) доступен для приобретения по звонку на контактный номер мобильного или нажимайте кнопку
Оперативная отправка по всей Украине.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 200 мм |
| Ширина пристрою | 120 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 500 ₴









