
Чорний силіконовий чохол із рибами Кої для Xiaomi Mi pad 4 бампер TPU RAY Koi
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAM4RAY1
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стильний тонкий силіконовий чохол із рибами для Xiaomi Mi pad 4 з еластичного TPU.
Повний опис чохла з реальними фотографіями дивіться далі за текстом.
Комплексна покупка в магазині Smarticase — вигідно завжди:
1. Xiaomi Mi pad 4 чохол бампер Риби Кои купити з загартованим захисним стекло
Додати скло на замовлення
Великий вибір оригінальних чохлів для Xiaomi Mi pad 4, натискайте на світлину внизу.
А герой цієї сторінки — захисний аксесуара TPU Ray Koi з оригінальним малюнком у стилі Інь Янь
Тонкий силіконовий чохол із рибами для Xiaomi Mi pad 4 у варіанті Tpu Ray Koi та його особливості:
- надійний захист корпусу Mi pad 4 від неминучої появи подряпин
- еластичний матеріал термополіуретан (TPU) забезпечує довгий термін експлуатації аксесуара
- легка вага та висока міцність захисного аксесуара
- Xiaomi Mi pad 4 чохол бампер Риби Кої захищає рідні кнопки ґаджежта від появи подряпин і будь-якого пошкодження
- стильний і модний забарвлення, спосіб оригінально змінити зовнішній вигляд планшета Xiaomi Mi pad 4
Тонкий силіконовий чохол із рибами для Xiaomi Mi pad 4 варіанті Tpu Ray Koi на реальних світлинах спеціально від магазина "Smaritcase.

Якщо Ви бажаєте додати Вашому чохлу можливість постачання для зручного перегляду відео, можете купити силіконову або пластикову підставку. Дивитися підставки тут


Дивіться всі варіанти чохлів для Mi pad 4, натискайте на світлину внизу!
Xiaomi Mi pad 4 чохол бампер Риби Кои доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефона або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативне надсилання всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Ширина пристрою | 120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Xiaomi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Візерунки і принти | Риби |
| Форм-фактор | Бампер |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 8 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴













