
TFC Color Spiral чохол книжка з магнітами для Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T561 T560 кольоровий веселий чохол
330 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SAMTABEP03
Samsung Galaxy Tab E SM-T561 SM-T560 чохол оригінальний кольоровий TFC Color Spiral (кольорові спіральки)
Повний опис дивитися далі
Економ з магазином Smartшскаse;
Яскравий кольоровий чохол Samsung Galaxy Tab E 9.6 T561 + захисне скло 2.5d загартоване за 460 гривень
Дивитися всі доступні варіанти кольорів на планшет Samsung Galaxy Tab E T561, натискайте на фотографію внизу:

- яскрава кольорова обкладинка не змусить нудьгувати майбутнього власника планшета Samsung Galaxy Tab e 9.6 T561. Яскраві кольори та весела палітра чудово підходить для дітей і жінок

— міцна синтетична шкіра PU облагороджує, захищає та прикрашає планшет зовні. Samsung Galaxy Tab E SM-T561 SM-T560 чохол оригінальний кольоровий TFC Color Spiral стійкий до проникнення вологи та фізичного зношування (тренію)

— оригінальна конструкція дає змогу використовувати планшет Samsung Galaxy Tab e 9.6 у різних ситуаціях. От роботи з текстом до зручного перегляду відео та пошуку інформації в інтернеті.


- я— тонкий кольоровий чохол Samsung Galaxy Tab E 9.6 T561 обладнаний механізмом магнітного замка для надійного утримання обкладинки в закритому положенні. А це дійсно важливо, якщо планшет носити в сумці, рюкзаку.

- ворсиста м'яка мікрофібра покриває полікарбонатну основу всередині захисного аксесуара. Samsung Galaxy Tab E SM-T561 SM-T560 чохол оригінальний кольоровий TFC Color Spiral піклується про цілісність і неушкодженість ґаджета комплексно!

Яскравий кольоровий чохол Samsung Galaxy Tab E 9.6 T561 доступний для придбання за дзвінкою телефонуйте на контактний номер телефона або через кнопку
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 150 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 9.6" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 243 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | WALK |
- Ціна: 330 ₴








