
Чорний захисний силіконовий чохол бампер для Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 STAND TPU протиударний
430 ₴
- Готово до відправки
- Код: T38COL1
Протиударний чорний силіконовий чохол Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 для безпечного і зручного використання планшета в будь-якому місці.
Модель чохла - Stand TPU
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТОВАРУ ДИВІТЬСЯ ДАЛІ
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. Чорний силіконовий чохол Huawei T3 8 KOB-L09 + загартоване захисне скло 9H зі знижкою со скиде
Додати скло на замовлення
В магазині Smartcase представлений хороший вибір оригінальних чохлів бамперів і чохлів книжок, натискайте на зображення внизу, щоб подивитися всі варіанти.
Протиударний чорний силіконовий чохол Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 - це один з найбільш надійних чохлів у форм-факторі бампера з довгим терміном служби і відмінними захисними властивостями

Що потрібно знати про чорний чохол Stand TPU:
- м'який матеріал TPU дозволяє використовувати захисний аксесуар тривалий час, без шкоди для чохла і планшета, знімаючи і одягаючи одежинку багато разів
- потовщені кути надають додатковий захист Huawei Mediapad T3 8 при падінні на тверду поверхню
- чорний силіконовий чохол Huawei T3 8 KOB-L09 виробляють з цільними кнопками, щоб рідні клавіші планшета зберегти новими і без подряпин
- вбудована пластикова підставка-трансформер дозволяє зафіксувати кут нахилу дисплея в декількох різних положеннях, забезпечивши комфортний перегляд відео і пошук інформації
- відмінне рішення для використання планшета Huawei Mediapad T3 8 kob-l09 в автомобілі
- протиударний чорний силіконовий чохол Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 виготовлений конкретно під зазначену модель планшета, що передбачає ідеальну сумісність з розміром отворів і функціональним отворів.
Детальний фото огляд чорний силіконовий чохол Huawei T3 8 KOB-L09 (діагональ 8-мь дюймів) від магазину Smarticase








Протиударний чорний силіконовий чохол Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 211 мм |
| Ширина пристрою | 124.7 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 430 ₴










