
Кішки-миски силіконовий чохол для дитини для Xiaomi Mi pad 4 бампер TPU RAY Playing mouses
350 ₴
- Немає в наявності
- Код: XIAM4RAY3
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитячий варіант забарвлення Кішки-мишки силіконового чохла для планшета Xiaomi Mi pad 4 для створення впізнаваного оригінального зовнішнього вигляду та стабільного гарного настрою.
Варіант — TPU RAY
ЦВЕТ - Playing mouses
Вигідна комплексна покупка:
1. Xiaomi Mi pad 4 чохол силіконовий Кішки-Мишки із захисним склом
Додати скло на замовлення
Величезний вибір найцікавіших оригінальних чохлів для планшета Xiaomi Mi pad 4, натискайте на світлину внизу.
Дитячий силіконовий чохол для Xiaomi Mi pad 4 від TPU RAY Playing mouses — це весело та зручно для використання.
Xiaomi Mi pad 4 чохол силіконовий Кішки-Мишки у варіанті Tpu Ray і його особливості:
- повноцінний захист корпусу планшета від саден і подряпин, легких ударів:
- захисний матеріал довго терміну експлуатації з мінімальною зміною фізичних характеристик — термополіуретан (TPU);
- чудово підходить для дітей, які частину грають на планшеті, малюють і читають;
- дитячий силіконовий чохол для Xiaomi Mi pad 4 від TPU RAY Playing mouses виробляють із закритими кнопками, що береже рідні кнопки від неминучого фізичного зношування:
- легка вага та чудова щільність:
- є захисний обідок для основної камери планшета
Xiaomi Mi pad 4 чохол силіконовий Кішки-Мишки на реальних світлинах для кращого розуміння товару.


Яка дитина не любить дивитися мультфільми? Найкраще це робити з вільними руками. Вибирайте підставку тут


Дитячий силіконовий чохол для Xiaomi Mi pad 4 від TPU RAY Playing mouses — не єдиний варіант малюнка на силіконовій основі. Дивіться все, натиснувши на світлину внизу.
Xiaomi Mi pad 4 чохол дитячий силіконовий з малюнком доступний для придбання за дзвінкою на контактний номер телефона або через купівлю на сайті магазину Smartcase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативне надсилання всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 200 мм |
| Ширина пристрою | 120 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Ray |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Візерунки і принти | Кішки Мишки |
| Форм-фактор | Бампер |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 8 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴















