
Веселі рибки силіконовий чохол планшета Huawei Mediapad T3 7 3G BG-U01 бампер RAY Funny Fishes
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: T37RAY2
Основа — еластичний силікон із матовим верхом зовні
КОЛІР — Стаючи веселих рибок
Вигідна комплексна покупка в Smarticase:
1. Huawei T3 7 3g bg2-u01 м'який чохол Рибки + захисне скло 9Н за 349 гривен.
Додати скло на замовлення (жмите на фото)
Понад 10 варіантів кольорів оригінальних чохлів для юаява Медіапад Т3 7 3ж, натискайте на картину внизу.
Силіконовий чохол із рибками для Huawei Mediapad T3 7 3g BG2-U01 — це доступний усім спосіб змінити зовнішність Вашого планшета та захистити корпус від фізичного зношування.
Huawei T3 7 3g bg2-u01 м'який чохол Рибки і його особливості:
- збереже новизну всього корпусу планшета, у тому серед країв;
- , щоб не потрапляв пил всередину до планшета Huawei T3 7 3 g, у бампері кнопки зроблені суцільними;
- матова поверхня добре контактує зі шкірою руки, чудова чіпкість і мінімум слідів на поверхні планшета;
- силіконовий чохол із рибками для Huawei Mediapad T3 7 3g BG2-U01 не змінює товщину та габарити мобільного пристрою;
- чудовий варіант для активного використання планшета в школі, на роботі та вдома;
- еластичний силікон стійкий до ударів, натискань і тертя;
Силіконовий чохол із рибками для Huawei Mediapad T3 7 3g BG2-U01 у всій красі на реальних світлинах магазину "Smarticase".



Для зручного перегляду відео на планшеті Huawei T3 7 3 g рекомендуємо використовувати підставку. Так і руки вільні та очам зручно. Вибирайте підставку тут
Huawei T3 7 3g bg2-u01 м'який чохол Рибки доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефона або через купівлю на сайті магазину Smartcase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 8.6 мм |
| Ширина пристрою | 103.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 179 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Риби |
| Діагональ | 7 дюймів |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Форм-фактор | Бампер |
| Виробник | RAY |
- Ціна: 200 ₴







