
Smart book Gray Париж чохол книжка для Xiaomi Mi pad 4 Plus 10.1 дюйм, шкіра PU, mipad 4 + Ейфелева вежа сіра
330 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: mpad4pl2
Оригінальний чохол книжка Smart Book для Xiaomi Mi Pad 4 Plus 10.1 в забарвленні Париж ( сіра гамма).
Колір обкладинки - Ейфелева Вежа.
Комплексна покупка в магазині Smarticase:
1. Романтичний чохол для планшета Xiaomi Mi pad 4 plus Париж в сірому + захисне скло 9H для захисту дисплея за 500 гривень.
Комплект зі склом 2,5d коштує 530 гривень!
Більш 7-ми варіантів оригінальних чохлів для планшета Mi pad 4 plus (10.1) в магазині "Smartcase". Натискайте фотографію внизу!
Оригінальні чохли для планшета Xiaomi mi pad 4 (діагональ 8-мь дюймів) можна подивитися тут (натисніть на фотографію нижче)
Компактний смарт чохол Париж для Сяоми Мі Пад 4 плюс представлений в магазині Smarticase на реальних фотографіях!

Обкладинка чохла Smart Book міцна і практична у використанні дітьми і дорослими. Міцна синтетична шкіра ( на основі поліуретану) стійкий до тертя і забруднення, навіть враховуючи що фон в чохлі Париж - світлий. Сіра палітра кольорів в композиції з темою Ейфелевою вежею знайшла свого шанувальника як у чоловічій, так і жіночій частині користувачів планшета Xiaomi Mi pad 4 plus 10.1.
Оригінальний чохол книжка Smart Book для Xiaomi Mi Pad 4 Plus 10.1 в забарвленні Париж ( сіра гама) виробляють з вбудованим в обкладинку магнітним замком, Він утримує гнучку обкладинку в закритому положенні, щоб дисплей планшета був під захистом в потрібних ситуаціях.
Компактний смарт чохол Париж для Сяоми Мі Пад 4 плюс вимикає живлення дисплея гаджета при закритті обкладинки, що економить витрату акумулятора мобільного пристрою. І це зручно, погодьтеся!
Планшет Xiaomi Mi pad 4 Plus 10.1 кріпиться в поликарбонатном футлярі чохла Smart Book, що забезпечує 100 % доступний екран пристрою, без будь-яких обмежень.
Романтичний чохол для планшета Xiaomi Mi pad 4 plus Париж у сірому не збирає сліди відбитків пальців, не ковзає в руках і виглядає компактно і сучасно.
Щоб провести час за комфортним переглядом фільму або відео на Ютюбі, чохол Smart Book можна трансформувати в підставку для горизонтального положення. Зручно і рук й очам.

Якщо бажаєте поспілкуватися в соціальних мережах, зробити публікації в Facebook, Instagram або Twitter, просто зігніть обкладинку чохла за планшет і зігніть як показано на фото вгорі. Буде зручно працювати з текстом.
Оригінальний чохол книжка Smart Book для Xiaomi Mi Pad 4 Plus 10.1 в забарвленні Париж ( сіра гама) доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Матеріал | Поліуретан |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 245 мм |
| Ширина пристрою | 149 мм |
| Товщина пристрою | 7.99 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | smart cover, смарт магніт, водовідштовхувальне покриття |
| Тип застежки | магнітний замок |
| Візерунки і принти | Тема Париж |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 330 ₴













