
Червоний силіконовий чохол бампер для Xiaomi Mi pad 4 Plus (10.1) з підставкою Flexy TPU
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XMPLS2
Прекрасна захист для крихкого корпусу планшета з діагоналлю 10,1 дюйм від можливих ушкоджень у разі падіння - м'який червоний чохол Flexy TPU для Xiaomi Mi pad 4 plus
Колір матеріалу - червоний ( червоний)
Діагональ планшета - 10,1 дюйм
Комплексна покупка в Smarticase - завжди вигідно:
1. Xiaomi Mi pad 4 Plus чохол червоний з підставкою захисний купити з захисним загартованим склом. Знижка на скло 20 гривень!
Додати захисне скло на замовлення, натискайте на фото скла
Щоб переглянути всі варіанти захисту корпусу планшета Mi pad 4 plus. у різних варіаціях і формах, натисніть на фотографію внизу.
М'який червоний чохол Flexy TPU для Xiaomi Mi pad 4 plus освіжає зовнішній вигляд планшета, піднімає дух і настрій, і найголовніше, забезпечує високий рівень безпеки планшета при активному використанні!

Основні моменти про характеристики червоного чохла Flexy TPU:
- корпус планшета Xiaomi mi pad 4 plus під надійною захисною толстого кулі TPU ( термополіуретану гуми або, іншими словами);
- бортик по краях дисплея закриває слабкі місця гаджета;
- червоний силіконовий чохол з підставкою для Xiaomi Mi pad 4 plus 10.1 - це захисний бар'єр між девайсом і зовнішнім середовищем з її ризиками і небезпеками для електронного помічника;
- кнопки планшета Mi pad 4 Plus захищені від фізичного зносу і подряпин;
- силіконовий бампер фабричного якості відповідає розмірам і особливостям планшета Мі пад 4 плюс
- м'який червоний чохол Flexy TPU для Xiaomi Mi pad 4 plus довговічний і практичний з використання, м'яка гума не їсть і не рветься довгий час ( хіба що дуже постаратися);
- не слизька поверхня добре відчутна в руках;
- за допомогою вбудованої пластикової підставки можна встановити планшет в одному з 3-х горизонтальних і вертикальних положень, І почитати зручно і фільм подивитися комфортно;
Детальний фото огляд на червоний силіконовий чохол з підставкою для Xiaomi Mi pad 4 plus 10.1 від магазину Smarticase внизу.






М'який червоний чохол Flexy TPU для Xiaomi Mi pad 4 plus доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Гума |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 245.6 мм |
| Ширина пристрою | 149.08 мм |
| Товщина пристрою | 7.99 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 500 ₴










