
Mofi Ultrathin смарт чохол книжка для Xiaomi Redmi Note 4x чорний
300 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAN4XM01
Новинка від компанії виробника MOFI - серія міцних ультратонких чохлів книжок Mofi Ultrathin
Нове поступлення чохлів. В наявності станом на березень 2021 года!
Натискайте на фото по цікавить Вас забарвленням!
Товар поставляється тільки в оригінальній упаковці виробника, що ще раз підтверджує, що Mofi - один з найкращих брендів!
Відео огляд Mofi Ultrathin чохол книжка Xiaomi Note 4x
Істинно тонкий чохол-книжка з приголомшливими можливостями:

1. Краса, витонченість і надійність! Що відокремлює сотні інших моделей чохлів від аксесуара, під назвою Mofi Ultraslim? Насправді таких відмінностей багато, але одним з головних є високий ступінь захисту при мінімальному потовщення девайса. Як таке можливо? Все дуже просто. Фронтальна обкладинка відіграє ключову роль, адже її призначення - це оберіг дисплея смартфона Xiaomi Note 4x від подряпин і можливих критичних пошкоджень. Саме з цього, всередині обкладинки знаходиться тонка сталева пластина, товщиною близько 0,4 міліметрів, здатна відбити удар великої та середньої сили. Якщо Вам важливо, щоб смарт був не товстим в чохлі, але під надійною, РЕАЛЬНИМ захистом, то чохол книжка для Xiaomi Note 4x від Mofi Ultraslim подбає про це краще за всіх!

2. Smart функція. Таку зручність, як автосон або sleep/wake можна освоїться і відчути з чохлом Mofi Ultraslim. Завдяки вбудованому невеликому магніту в обкладинці чохла, смартфон Xiaomi Note 4x занурюється у сон при закритті чохла-книжки, і виходить з нього ( автосна), якщо обкладинку відкрити. Здавалося б дуже простий, елементарний механізм, але він дійсно зручний! Smart обкладинка - ще одна причина, щоб Xiaomi Note 4x чохол книжка купити від бренду Mofi, і тільки Mofi!

3. Оригінальне оформлення. Чохол книжка для Xiaomi Note 4x у варіанті Mofi Ultrathin виділяється серед всіх чохлів-книжок. Оцініть наскільки просто і одночасно багато виглядає оригінальний аксесуар! Красива гладка фактура штучної шкіри в парі з гравіюванням бренду MOFI помітна з великої відстані. Тиснення "vintage classical" у внутрішній частині чохла додає зрілості і шарму захисному аксесуару. Фактура еко шкіри PU дуже близька до натуральної шкірі, така ж міцна. Незабутній дизайн та оформлення - це про чохол Xiaomi Note 4X від mofi case!

4. Зручний перегляд відео. Оригінальний чохол Xiaomi Note 4x від Mofi дарує сотні тисяч годин зручного перегляду відео без необхідності утримувати смартфон в руках!
5. 100 % відповідність смартфону. Виробник врахував дизайнерські особливості смартфона Xiaomi Note 4x і зробив міцний чохол не тільки тонким, але і оригінальним, тобто 100% відповідає розмірам, технічним особливостям мобільного пристрою. Xiaomi Note 4x чохол книжка купити в магазині Smartcase з доставкою у Ваш населений пункт!
Smartcase - тільки оригінальні аксесуари!

Оригінальний чохол Xiaomi Note 4x від Mofi, серія Ultraslim, доступний для покупки на території України
Магазин "Smartcase" пропонує хороший вибір оригінальних чохлів книжок для смартфона Xiaomi Remi Note 4x від бренду MOFI!

Оперативна відправка замовлень по всій Україні!
Відправляємо Новою Поштою, Інтайм, Укрпошта!
Наша мета - щоб Ви отримували задоволення і користь від використання аксесуарів, придбаних у магазині SmartCase
Магазин "Smartcase" - тільки кращі чохли для мобільної техніки!
Щоб Xiaomi Note 4X чохол книжка придбати достатньо зателефонувати за контактним номером або оформити замовлення через кнопку "КУПИТИ" в магазині Smart Case
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 4X |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 152 мм |
| Глибина | 10 мм |
- Ціна: 300 ₴
- Спосіб упаковки: в оригінальній упаковці










