
Чорний м'який чохол Huawei P Smart Plus + INE-LX1, бампер TPU AF під шкіру нековзний
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PSPLUS2
Чорний м'який бампер під шкіру, нековзний чохол Huawei P Smart Plus INE-LX1 у варіанті TPU AF Black.
Комплексна покупка від магазину Smarticase — це вигідно:
Гарантована знижка 15% на 5d скло для дисплея смартфона Huawei P Smart Plus INE-LX1.
Економте на купівлі комплектами в магазині "Smarticase"
Подивіться також інші наші варіанти оригінальних чохлів для Huawei P Smart Plus INE-LX1. Натискайте світлину внизу
Отже, детальний фотообзор на Huawei P Smart + чохол чорний під шкіру, шкіра PU.

- TPU AF не зкользкий чохол Huawei P Smart Plus INE-LX1 — це ідеальний варіант акуратного, не товстого чохла-бампера, який закриває корпус ґаджета про всі боки, захищає такий марковий і гладкий корпус від подряпин.


- Huawei P Smart + чохол чорний під шкіру, шкіра PU практично не потовщує розміри смартфона, наскільки це взагалі можливо під час використання захисних бамперів. Ґаджет впевнено сидить у бампері TPU AF і точно не вискочить із нього.


- виробник вчепився за особливість тильної камери смартфона Huawei P Smart+ і "топил" її задньої стінки бампера. Отже, скло оптики вже не зоні ризику, смартфон можна ставити на стіл екраном угору.

- не зкользкий чохол Huawei P Smart Plus INE-LX1 виготовлений за зразком мобільного пристрою та чудово компонує з ним. Усі необхідні отвори та роз'єми є в потрібних місцях.
- Huawei P Smart + чохол чорний під шкіру, шкіра PU виготовлена з еластичного TPU, що робить використання аксесуара простим і безпечним. Бампер м'який, набагато м'якший, ніж синій чохол під шкіру. Еластичний матеріал чіпкий не слизький і, з огляду на те, що сам смартфон Huawei P Smart Plus + INE-LX1 дуже слизький і марковий, у "дирявих" руках цей чохол буде просто подарунком.

- суцільні литі кнопки в бампері — це ще одна перевага чохла TPU AF для використання зі смартфоном Huawei P Smart Plus + INE-LX1.

— як пристають краї бампера до країв дисплея смартфона P smart plus, можна побачити на фотографії, представленій вище. А щоб зберегти цілісність і новизну дисплея, рекомендуємо наклеїти гарне захисне 5d стекло.

Чорний не зкользкий чохол Huawei P Smart Plus INE-LX1 доступний для придбання за дзвінком на контактний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Форм-фактор | Бампер |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Виробник | Huawei |
| Висота пристрою | 157.6 |
| Ширина пристрою | 75.2 |
| Товщина пристрою | 7.6 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 159 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | імітація фактури шкіри |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Призначення | Для смартфона |
| Діагональ екрану пристрою | 6.3 |
| Моделі телефона | Huawei P Smart + Plus INE-LX1 |
- Ціна: 145 ₴











