
Магнітний чохол з клавіатурою для Lenovo Tab m10 FHD Plus 2nd gen (Tb x606x TB x606F)
1 350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LEN_M10FHD_KEYBOARD
Вам мало можливостей, який за замовчуванням передбачені планшетом і хочеться попрацювати на звичній механічній клавіатурі? Є просто рішення ситуації - купити магнітний чохол з клавіатурою для Lenovo Tab m10 FHD Plus 2nd gen (Tb x606x TB x606F).
А також версія з твердою основою тримача планшета, переходьте за посиланням на фото.
Основні важливі фішки:
- бездротова знімна клавіатура з російсько-англійською розкладкою і дистанцією для роботи до 10-ти метрів
- ймовірно, протиударний захисний чохол книжка
- футляр з TPU ( силікон)
- є петелька для використання стилуса-ручки
- магнітна обкладинка

Хто звик працювати на ноутбуці або стаціонарному десктопі, у того щира любов у звичній механічній клавіатурі. Маючи в користуванні планшет Lenovo Tab m10 FHd plus з діагоналлю 10,3 дюйма, можна не відмовляти собі в такому задоволенні.
Для швидкого перемикання мовної розкладки можна самостійно налаштувати застосуванні мінімум 3-х мов. Інструкція тут посилання

Функціональний чохол з бездротовою клавіатурою Walk Notebook TPU для Lenovo Tab M10 FHD Plus 10.3 дюйма зробить неможливе можливим:
- захисна кобура з комбінації PU шкіри і силікону захищає весь планшет "з голови до п'ят". Падіння і удари не страшні для планшета Lemovo M10 plus в чохлі Walk Notebook TPU;
- звична робота з документами, файлами на механічній клавіатурі. Кожне натискання клавіші - легке і приємне. До Вашого розпорядження можливість перемикати мовну розкладку комбінацією швидких клавіш ( як на ноутбуці);
- дивіться відео та фільми у вертикальному положенні планшетного комп'ютера, звільнивши свої руки від прихильності до гаджету;
- управління планшетом на дистанції до 10-ти метрів;

Магнітний чохол з клавіатурою для Lenovo Tab m10 FHD Plus 2nd gen (Tb x606x TB x606F укомплектуйте загартованим склом 9H для захисту 10,3 дюймового дисплея. Ціна комплекту 1499 гривень.
Фотографії і опис захисного скла доступно за посиланням, натисніть на фотографію внизу.
Група з великим асортиментом чохлів для планшета Lenovo Tab m10 FHD plus 2nd Gen. Якщо цікаво, натисніть на фотографію внизу.
Функціональний чохол з бездротовою клавіатурою Walk Notebook TPU для Lenovo Tab M10 FHD Plus 10.3 дюйма - це комплексний захисний аксесуар, який можна кастомизировать під себе.

- магнітна бездротова клавіатура чудово працює не тільки з даною моделлю планшета, але також може бути використана з іншими Android пристроями і телевізорами зі Smart TV, який підтримують з'єднання bluetooth 3.0 і вище;
- безпечний чохол для використання на роботі, в школі або інституті. Навіщо купувати ноутбук, якщо є такий чохол Walk Notebook TPU ?
- три варіанти кута нахилу дисплея смарт пристрою;
- міцна, не мазка шкіра PU тактильно приємна і не пропускає вологу. Не збирає відбитками пальців і виглядає солідно!
- силіконовий tpu бампер стійкі до ударів і впливу сили;
- гідний варіант для подарунка;





Технічні характеристики клавіатури Walk Smart Keyboard :
- підзарядка від micro usb роз'єму напруга 5V, сила струму до 0,5 А);
- максимальна дистанція покриття bluetooth зв'язку до 10 метрів;
- ємність акумулятора - близько 180 мАч;
- при 8-ми годинному використанні клавіатури в день, без підзарядки можна обходиться місяць;
- час повної зарядки батареї до 3-х годин;
- максимальна кількість натискань на відмову роботи - до 5 мільйонів натискань;
- версія протоколу bluetooth 3.0 і вище ;
- мовна розкладка - російсько-англійська;
- для перемикання мови буде потрібно установка додатків з Play Market, наприклад Russian Keyboard і External Keyboard Helper;


Магнітний чохол з клавіатурою для Lenovo Tab m10 FHD Plus 2nd gen (Tb x606x TB x606F) купити з безкоштовною доставкою від магазину Смартикейс.
Замовлення приймаються через сайт або по дзвінку ( у робочий час).
Звертайтеся, якщо є додаткові питання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, З клавіатурою |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.2 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрану пристрою | 10,3 дюйма |
- Ціна: 1 350 ₴












