
Кольоровий чохол метелика з клавіатурою для планшета Lenovo Tab m10 FHD Plus TB x606x x606f
870 ₴
- Немає в наявності
- Код: M10plus_combo_CHSD
Комплект аксесуарів для захисту корпусу та дисплея планшета та роботи на повноцінній клавіатурі — це кольоровий чохол метелика з клавіатурою для планшета Lenovo Tab m10 FHD Plus TB x606x x606f
Колір обкладинки чохла чохла — Butterlies (яскраві метелики).
Колір корпусу клавіатури Wallkey — чорний.

Кольоровий захисний чохол і клавіатура бездротова можуть використовуватися разом або окремо, що неабияк спрощує використання планшета вдома або на работе ( на учебе)
Інструкція щодо налаштування клавіатури Wallkey (під'єднання до планшета, перемикання мовної розкладки) представлена тут посилання
Докладний опис по чохлу Метелики - тут посилання
Докладний опис клавіатури Wallkey - тут посилання

Яскравий чохол із малюнком і клавіатурою бездротовий Wallkey для Lenovo Tab m10 FHd plus 10.3 дюйма вирішують такі завдання:
- Захистити від неминучого фізичного зносу планшет
- підвищити впізнаваність Вашого ґаджета, знайти пристрій у кімнаті серед інших речей буде куди простіше
- працювати на планшеті, як на повноцінному нетбуку, зі звичною механічною клавіатурою та знайомим розташуванням клавіш
- дивитися відео та фільми на планшеті комфортно

Ви можете вибрати й інший варіант обкладинки або чохла, нвтискайте на зображення чохлів нижче, щоб відвідати групу товару.
Кольоровий чохол метелика з клавіатурою для планшета Lenovo Tab m10 FHD Plus TB x606x x606f купити з безплатним пакованням посилки.
Для замовлення:
- телефонуйте на контактний номер мобільного (у робочий час).
- цілу добу приймаємо замовлення на сайті через кошик!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, З клавіатурою |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 168 мм |
| Ширина пристрою | 242 мм |
| Товщина пристрою | 8.45 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрану пристрою | 10,3 дюйма |
- Ціна: 870 ₴









