
Червоний силіконовий чохол з клавіатурою бездротовою на Lenovo Tab M10 FHD Plus TB x606x x606f (10,3)
860 ₴
- Немає в наявності
- Код: M10plus_combo_redtpu
Червоний силіконовий чохол з клавіатурою бездротовою на Lenovo Tab M10 FHD Plus TB x606x x606f (10,3) для зручної роботи з планшетом, навіть на відстані до 10 метрів.
Модель чохла - Stand TPU Red, колір яскравий червоний
Російсько-англійська механічна долавіатура з бездротовим під'єднанням до планшета (смартфона, Smart tv).

Червоний ударостійкий чохол на силіконі з бездротовою клавіатурою для Lenovo Tab M10 FHD Plus Tb-x606F x606X може використовуватися як комплект, так і окремо, що в рази підвищує варіанти можливих рішень для застосування.
Детальна інструкція на настроюванні роботи бездротової клавіатури з планшетом Lenovo ( або будь-яким іншим планшетом або смартфоном) читаємо тут посилання
Характеристики чохла Tpu Stand Red представлені на окремій сторінки - тут посилання
Клавіатура Wallkey з детальним оглядом- тут посилання

Червоний силіконовий чохол із клавіатурою бездротовою на Lenovo Tab M10 FHD Plus TB x606x x606f (10,3) буде Вам незамінним помічником у таких ситуаціях:
- Ви хочете убезпечити планшет від руйнування, появи подряпин і тріщин під час активного використання, транспортування ґаджета в сумці
- бажання зробити зовнішність планшетного комп'ютера яскравішим, водночас залишити дисплей відкритим, швидко доступним
- звичка працювати з механічною повноцінною клавіатурою на планшеті Lenovo Tab m10 FHD plus. За бажання, через перехідник OTG можна під'єднати бездротову мишку
- потреба працювати з ґаджетом у різних положеннях екрана, змінюючи кут нахилу під себе
Натискайте на світлину внизу, якщо бажаєте оглянути весь асортимент по чохлах і книжках для планшета Леново таб м10 плюс з діагоналлю 10,3 дюйма.
Червоний ударостійкий чохол на силіконі з бездротовою клавіатурою для Lenovo Tab M10 FHD Plus Tb-x606F x606X купити в магазині з безплатною доставкою у відділення Нової пошти!
Щоб стати власником чохла з клавіатурою якомога швидше:
- набирайте нас на контактний номер телефона (у робочий час).
- Замовляйте через сайт магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, З клавіатурою |
| Колір | Червоний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 168 мм |
| Ширина пристрою | 242 мм |
| Товщина пристрою | 8.45 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрану | 10.3 |
- Ціна: 860 ₴






